Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niepełnosprawny o kandydatce do Senatu. "Wyrzuciła mnie z domu"

Utworzony przez Zenek, 5 września 2011 r. o 09:14
31 letnia "dziewczyna" umarła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
przez 30 lat to moze i przychodzil, ale sie napic bo mu w domu zona niepozwalała:)
I robi to do dzisiaj.....wszędzie, ale nie w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Maria!!! Swoją postawą udowadnia że jest "idealną" kandydatką na senatora. Nic tylko karmic się krzywdą innych. Pozdrawiam wszystkich co są za likwidacją senatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
I robi to do dzisiaj.....wszędzie, ale nie w domu.
Gówno wiesz i gówno piszesz koluniu jakoś nie raz goszczę i nie zauważyłem żeby się musiał chować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morsik75 napisał:
31 letnia "dziewczyna" umarła.
I do czego to ma być to co napisałaś-(łeś)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn.
Ostatnio edytowany 10 września 2011 r. o 18:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! ten gość na wózku to moj wujek - to przebiegły oszust. juz kilka razy wyłudzał pieniądze z pefronu na remonty mieszkań i zakup kilku wozkow elektrycznych z ktorych nie korzystał. a nota bene Ci ktorzy potrzebowali ich bardziej niestety nie dostali takiej szansy. jego niepełnosprawność sluzy mu jako przykrywka i manipulacja do wyrwania kasy. i jeszcze coś paraliż jego ciała nie pozwala mu chodzić i otwierać dłoni (ma je ciągle zaciśniete) dlatego trzeba go karmić - ale papierosa umie sam wyciagnać z paczki i włożyć do ust z wódą jest podobnie i nie raz napity jak szpak spadał z wozka. złodziej i moczymorda to najłagodniejsze określenia tego człowiek wiem bo zanam go juz grubo ponad 20 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bratanek na czyje zlecenie to napisałeś ?? Ciekawe ??!! A Pani, mam nadzieje że (nie)senator, niech zajmie się swoją pracą bo na poparcie nawet u pielęgniarek liczyć już nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bratanek napisał:
Ludzie!!! ten gość na wózku to moj wujek - to przebiegły oszust. juz kilka razy wyłudzał pieniądze z pefronu na remonty mieszkań i zakup kilku wozkow elektrycznych z ktorych nie korzystał. a nota bene Ci ktorzy potrzebowali ich bardziej niestety nie dostali takiej szansy. jego niepełnosprawność sluzy mu jako przykrywka i manipulacja do wyrwania kasy. i jeszcze coś paraliż jego ciała nie pozwala mu chodzić i otwierać dłoni (ma je ciągle zaciśniete) dlatego trzeba go karmić - ale papierosa umie sam wyciagnać z paczki i włożyć do ust z wódą jest podobnie i nie raz napity jak szpak spadał z wozka. złodziej i moczymorda to najłagodniejsze określenia tego człowiek wiem bo zanam go juz grubo ponad 20 lat
jeżeli jesteś jego bratankiem, w co wątpie, to czego wypisujesz pod jego adresem takie brednie i oszczerstwa? Jak często farbowany lisie go odwiedzasz i kiedy ostatnio skoro tak dobrze znasz tego człowieka? Życzę ci powodzenia w życiu. A jak mam być takim burakiem jak ty to jeszcze dołożę do życzeń takiego samego kalectwa jak ma Pan Tadeusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeżeli jesteś jego bratankiem, w co wątpie, to czego wypisujesz pod jego adresem takie brednie i oszczerstwa? Jak często farbowany lisie go odwiedzasz i kiedy ostatnio skoro tak dobrze znasz tego człowieka? Życzę ci powodzenia w życiu. A jak mam być takim burakiem jak ty to jeszcze dołożę do życzeń takiego samego kalectwa jak ma Pan Tadeusz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jeżeli jesteś jego bratankiem, w co wątpie, to czego wypisujesz pod jego adresem takie brednie i oszczerstwa? Jak często farbowany lisie go odwiedzasz i kiedy ostatnio skoro tak dobrze znasz tego człowieka? Życzę ci powodzenia w życiu. A jak mam być takim burakiem jak ty to jeszcze dołożę do życzeń takiego samego kalectwa jak ma Pan Tadeusz.
tylko dwoch bratankow jest w kontakcie ze swoim stryjkiem wiec trzeci bratanku nie znasz sprawy i co sie wypowiadasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bratanek napisał:
Ludzie!!! ten gość na wózku to moj wujek - to przebiegły oszust. [/quote] skąd się mendo urwałaś ? jeżeli jesteś bratankiem, to, notabene Ty jesteś kuwra i złodziej !!! [quote name='jan' timestamp='1315418215' post='528378'] nie zapominaj ze to wlasnie kandydatka wyrzucila steca z domu,a teraz oskarzasz go o interesownosc.gdyby byla w porzadku to najpierw by go splacila a dopiero pozniej moglaby mu wymowic mieszkanie.czlowiek zostal na bruku musi sobie jakos radzic.a Winiarska startujac w wyborach powinna najpierw zrobic porzadek we wlasnym domu chyba ze liczyla na darmowa reklame i nie wazne ze zla.
taa, dołożył mieszkanie, a dom wycenili na 400 000, z tego 1/5 chcą oddać, jak najbardziej, uczciwi kuwra ludzie tyle że mieszkanie takie, to teraz ok 200 000 kosztuje, i co ma chłop zrobić ? niech odkupią mieszkanie jemu i po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bratanek napisał:
Ludzie!!! ten gość na wózku to moj wujek - to przebiegły oszust. juz kilka razy wyłudzał pieniądze z pefronu na remonty mieszkań i zakup kilku wozkow elektrycznych z ktorych nie korzystał. a nota bene Ci ktorzy potrzebowali ich bardziej niestety nie dostali takiej szansy. jego niepełnosprawność sluzy mu jako przykrywka i manipulacja do wyrwania kasy. i jeszcze coś paraliż jego ciała nie pozwala mu chodzić i otwierać dłoni (ma je ciągle zaciśniete) dlatego trzeba go karmić - ale papierosa umie sam wyciagnać z paczki i włożyć do ust z wódą jest podobnie i nie raz napity jak szpak spadał z wozka. złodziej i moczymorda to najłagodniejsze określenia tego człowiek wiem bo zanam go juz grubo ponad 20 lat
a ty zapewne jesteś włazodup bo myślisz że pani winiarska coś ci pomoże a masz żonę pielęgniarkę chyba przesadzasz z trawą rzuca ci się na mózg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bratanek napisał:
Ludzie!!! ten gość na wózku to moj wujek - to przebiegły oszust. juz kilka razy wyłudzał pieniądze z pefronu na remonty mieszkań i zakup kilku wozkow elektrycznych z ktorych nie korzystał. a nota bene Ci ktorzy potrzebowali ich bardziej niestety nie dostali takiej szansy. jego niepełnosprawność sluzy mu jako przykrywka i manipulacja do wyrwania kasy. i jeszcze coś paraliż jego ciała nie pozwala mu chodzić i otwierać dłoni (ma je ciągle zaciśniete) dlatego trzeba go karmić - ale papierosa umie sam wyciagnać z paczki i włożyć do ust z wódą jest podobnie i nie raz napity jak szpak spadał z wozka. złodziej i moczymorda to najłagodniejsze określenia tego człowiek wiem bo zanam go juz grubo ponad 20 lat
Może Twój wujek jest oszustem, ale Ty z pewnością jesteś nieukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich popieram Państwa Winiarskich w ich działaniach dobrze że wyrzucili Pana S. z własnego domu w końcu zaczną mieszkać jak prawdziwa rodzina bo to tylko piąte koło u wozu taka jest prawda kawał ch... i oszusta taki jest naprawdę Pan S. Ostatnio nawet próbował ze swoim ukochanym braciszkiem Kazimierzem S wyrwać za wszelką cenę gospodarstwo od własnej siostry która dostała to od rodziców notarialnie.Jednym słowe banda wariatów i oszustów wstyd Panie Tadeuszu na całą okolice co wy to odpier***acie.Ludzie nie dajcie się oszukać przez niego on te kalectwo ma na własne życzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jest jaki to człowiek po samych jego odpowiedziach prosty byk tak tylko go mogę nazwać ile on krzywdy ludziom uczynił to szkoda pisać dziś.BO CIĄG DALSZY NASTĄPI,PISANIA PRAWDY NA PANA TADEUSZ S.POPIERAM PAŃSTWA WINIARSKICH.POCZEKAJMY TYLKO NA WIZJE LOKALNA ZOBACZYMY PRAWDZIWEGO ŻEBRAKA I BŁAZNA NA CAŁĄ OKOLICE I RODZINĘ JAK MU NIE JEST WSTYD. POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ON napisał:
próbował ze swoim ukochanym braciszkiem Kazimierzem S wyrwać za wszelką cenę gospodarstwo od własnej siostry [/quote] wybierz się do Kazimierza S. i powiedz to jemu prosto w oczy, cwaniaczku niedoinformowany i siejący popelinę
ON napisał:
kawał ch... i oszusta [/quote] to raczej ta siostra [quote name='ON' timestamp='1316498730' post='535920'] popieram Państwa Winiarskich w ich działaniach dobrze że wyrzucili Pana S. z własnego domu w końcu zaczną mieszkać jak prawdziwa rodzina bo to tylko piąte koło u wozu taka jest prawda
jak brali pieniądze od niego, to tym piątym kołem nie był [quote name='ON' timestamp='1316498730' post='535920'] on te kalectwo ma na własne życzenie
piękne słowa z ust praktykującego katolika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście znam Panią Marię Olszak-Winiarską. Jestem oburzona tym artykułem, bo nie ma on nic wspólnego z prawdą! Nie chce pisać jaka ona jest bo niestety musiałabym napisać wiele złych rzeczy na temat niepełnosprawnego człowieka, któremu przez szereg lat rodzina Winiarskich pomagała w codziennym życiu. Z bardzo zwięzłej i nie oceniającej wypowiedzi pani Marii na temat tego, co zostało podane w oczerniającym artykule wnioskuję tylko tyle, że jest ona osobą o bardzo wysokim poczuciu moralności i naprawdę bardzo rzadko można spotkać tak dobrych i porządnych ludzi. (Ludzie nie wierzcie w to co piszą gazety!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
I kto tu się zapoznał z całą sprawą Pan Tadeusz miał od zawsze opiekunkę i Pani Maria koło niego nie chodziła nawet jej stan zdrowia na to nie pozwalał sama wymagała opieki, poza tym mieszkali razem 7 lat a nie 30!!!! Pani Maria chciała się szybko pobudować i namówiła człowieka żeby sprzedał własne m-3 dostosowane do niego, obiecywała duży pokój dostosowany do inwalidy z osobnym wejściem a co dostał- małą klitkę ze schodami odwiedzający zawsze przeszkadzali,a taki człowiek jest wymagający niestety porawli się z motyką na słońce a traktowanie człowieka gorzej jak psa nie jest godne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...